XXIII EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU o dyplom i nagrodę Prezesa SIMP

Termin składania dokumentacji - do 15 października 2023 r.

Zapraszamy do udziału w XXIII EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU o dyplom i nagrodę Prezesa Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich SIMP na najlepszą pracę dyplomową o profilu mechanicznym wykonaną i obronioną w krajowej wyższej szkole technicznej.

Konkurs jest prowadzony pod Patronatem Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Konkurs adresowany jest do:

1. dyplomantów studiów I stopnia (inżynierskich) i II stopnia (magisterskich) Wydziału Mechanicznego.
  2. promotorów prac dyplomowych.

Konkurs jest dwuetapowy.

Etap I Konkursu organizowany jest przez Oddział SIMP w Łodzi, a prace wybrane przez oddziałową komisję konkursową będą przekazane do II Etapu (ogólnopolskiego).

Uczestnikami I Etapu Konkursu mogą być dyplomanci uczelni, których prace spełniają następujące warunki:

• praca dyplomowa została złożona w terminie,
  • praca dyplomowa została obroniona,
  • praca dyplomowa została oceniona na stopień bardzo dobry.

Przy zgłaszaniu prac na Konkurs należy dostarczyć wersje elektroniczne następujących dokumentów:

Termin składania dokumentacji:

• do 15 października 2023 r.

Osoba odpowiedzialna za przyjmowanie dokumentacji: