XXI Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki - prezentacja Studenckich Kół Naukowych Wydziału Mechanicznego podczas trwania festiwalu.

Dzień festiwalowy w Politechnice Łódzkiej to tradycyjnie czwartek - tym razem 12 maja. Wykładowcy i studenci przygotowali szereg wykładów i prezentacji, zarówno z obszaru techniki i technologii, jak również matematyki, fizyki, chemii oraz kultury i sztuki. Wszystkie prezentacje odbędą się stacjonarnie - w nowo otwartym gmachu Wydziału Chemicznego – Alchemium, ul. Żeromskiego 114.
* W SALI 2 , w tym dniu w godz. 13.10-13.30 zaprezentuje się Studenckie Koło Naukowe Energetyków z Wydziału Mechanicznego - Projekt GUST - kim jesteśmy? Czym się zajmujemy?

Z Wydziału Mechanicznego na FESTYNIE NAUKI 14-15 maja 2022 r. godz. 10-18 w Manufakturze, ul. Drewnowska 58 zaprezentują się studenci z kół naukowych:

* Lodz Solar Team Studenckie Koło Naukowe Miłośników Motoryzacji, projekt Lodz Solar Team,

* Eco Arrow 3.0 Studenckie Koło Naukowe Miłośników Motoryzacji, projekt Iron Warriors.

Więcej możecie Państwo zobaczyć:

Ulotka imprez przygotowanych na XXI Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki na PŁ - https://p.lodz.pl/.../ulotka_xxi_festiwal_nauki_pl_0_0.pdf