Tydzień Juwenaliowy na PŁ. Tegoroczne Juwenalia na Politechnice Łódzkiej, zaplanowane pod hasłem "Niech zabawa wiecznie trwa - Polibuda w USA"

Tegoroczne Juwenalia na Politechnice Łódzkiej, zaplanowane pod hasłem "Niech zabawa wiecznie trwa - Polibuda w USA", będą miały nieco inną formę, niż poprzednie masowe wydarzenia. Jednak i tym razem nie zabraknie okazji do grupowych spotkań i zabaw studentów, które odbędą się w różnych miejscach uczelnianego kampusu.

Juwenaliowy tydzień rozpoczyna się Turniejem Bowlingowym w "Kręgielni Kul" 30 maja (poniedziałek) o godz. 17:00 w Centrum Handlowym "Sukcesja", a na godz. 19:00 zaplanowano Juwenaliowy Wieczór Stand-upowy na dachu Sukcesji. We wtorek, 31 maja, na terenie kampusu PŁ odbędzie się  Bieg na orientację - To wyśmienita okazja do sprawdzenia swojej formy oraz wiedzy o uczelni - informują organizatorzy i zachęcają do udziału, ponieważ na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Początek o godz. 12:00.

Na 1 czerwca (środa) również na godz. 12:00 zaplanowano Zmagania Wydziałów, to nieodzowny element Juwenaliowego tygodnia na PŁ, służący integracji poszczególnych jednostek uczelni. 2 czerwca, jest przeznaczony na Kulturalne Juwenalia. W czwartkowy wieczór, o godz. 20:00, w Sali widowiskowej PŁ, na uczestników czeka występ specjalnych gości w ramach panelu dyskusyjnego. W piątek (3.06) o godz. 20:00 zaplanowano Wielkie Grilowanie oraz Turniej Flanek.

Dopiero na sobotę, 11 czerwca, przewidziano Oficjalne Klubowe Juwenalia. Obchody zakończą się w amerykańskim stylu. Na uczestników konkursu na najlepszy kostium związany z hasłem tegorocznych juwenaliów, czekają nagrody.

Szczegółowy program wydarzeń na PŁ. Uwaga, na niektóre imprezy obowiązują wcześniejsze zapisy.

Program wydarzenia - Juwenalia 2022 na PŁ