Otwarcie STUDENCKIEJ STREFY WYPOCZYNKU w budynku Fabryki Inżynierów XXI w. (parter)

STUDENCKA STREFA WYPOCZYNKU

SPA

Wydział Mechaniczny, po raz kolejny, postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom Studentów.

Studenci naszego Wydziału doczekali się kolejnego otwarcia STUDENCKIEJ STREFY WYPOCZYNKU – tym razem w budynku Fabryki Inżynierów XXI w. (parter).

Podczas spotkania pracowników z cyklu „Przy kawie o Wydziale”, które odbyło się 3 czerwca br. Dziekan Wydziału Mechanicznego prof. Tomasz Kubiak oddał Studentom do użytku - przyjazne i funkcjonalne miejsce, przeznaczone do spotkań, samodzielnej lub wspólnej nauki, odpoczynku między zajęciami.

Pomysł stworzenia Strefy Relaksu powstał we współpracy Pana Dziekana Wydziału Mechanicznego, Kierownika Dziekanatu Wydziału Mechanicznego, a jego realizacja była możliwa dzięki ciężkiej pracy pracowników z Zespołu do spraw techniczno-gospodarczych Wydziału.