Ogólnopolskie targi PACTT SCIENCE BUSINESS INNOVATION EXPO 2022

W Łodzi odbędą się pierwsze ogólnopolskie targi PACTT SCIENCE BUSINESS INNOVATION EXPO 2022 - w dniach 18 i 19 maja - EC1 Łódź.

Na targach PSBI EXPO 2022 w Łodzi zostanie zaprezentowanych wiele unikatowych, chronionych patentami krajowymi oraz międzynarodowymi nowatorskich rozwiązań, gotowych do wdrożenia. A także specjalistyczne usługi badawcze świadczone na najwyższym poziomie przez polskie uczelnie - mówi prof. dr hab. inż. Krzysztof Jóźwik, Rektor Politechniki Łódzkiej.

Pomysłodawcą organizacji wydarzenia, będącego jednocześnie targami wynalazczości oraz forum wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie transferu technologii, jest Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości Politechniki Łódzkiej. Wydarzenie jest skierowane do polskich przedsiębiorców, uczelni, instytutów badawczych oraz funduszy inwestycyjnych. Uczestnicząc w spotkaniach z przedstawicielami Porozumienia Akademickich Centrów Transferu Technologii (PACTT), skupiających jednostki odpowiedzialne za zarządzanie i komercjalizację własności intelektualnej polskich uczelni, instytutów badawczych oraz PAN.