Konkursu “SMART’2023” na Wydziale Mechanicznym

Konkursu “SMART’2023” na Wydziale Mechanicznym

Celem Konkursu „SMART” wspierającego doskonałość naukową jest wzmocnienie potencjału naukowego i kadrowego Wydziału Mechanicznego Politechniki Łódzkiej poprzez podnoszenie umiejętności młodych naukowców w przygotowaniu wniosków o granty badawcze organizowane w konkursach zewnętrznych instytucji finansujących naukę oraz zwiększenie skuteczności w pozyskiwaniu projektów.

Konkurs "SMART" skierowany jest do zespołów młodych naukowców tj. nauczycieli akademickich zatrudnionych w grupie pracowników badawczych lub badawczo-dydaktycznych Wydziału Mechanicznego Politechniki Łódzkiej:

- dla których jest ona podstawowym miejscem pracy,

- którzy uzyskali stopień naukowy doktora w 2016 roku lub później.

W konkursie może wziąć udział każdy naukowiec, spełniający powyższe warunki, niezależnie od wieku, płci, narodowości i obywatelstwa.

Termin składania wniosków do dnia 03.02.2023 r. do godz. 12:00 budynek A22a pokój 213

​Regulamin i załączniki konkursu SMART:

Join Us