Corning Day w Politechnice Łódzkiej organizowany pod hasłem „ŚWIATłowód, który łączy świat”

Data dodania
Kategorie

W tym roku w ramach warsztatów prawdziwa podróż po świecie LEAN oraz ŚWIATOWA gra terenowa.

Image

Tegoroczny Corning Day, wydarzenia przygotowane przez firmę Corning wspólnie z Politechniką Łódzką i Studenckim Kołem Młodych Mikroelektroników Sekcją Fiber Optics Club odbędzie się 6 grudnia w Budynku Trzech Wydziałów (LODEX) na Wydziale Organizacji i Zarządzania. W tym roku będzie ŚWIATOWO – przekonacie się o tym już podczas inauguracji wydarzenia, gdzie będziecie mogli wysłuchać ciekawego wykładu Anny Kaczuby „Jak Corning łączy świat – łańcuch dostaw” (rozpoczęcie godz. 12:15 – aula 329, B9), a następnie podczas gry terenowej z nagrodami (start 13:30 przed aulą 329, B9)!

Osoby zainteresowane możliwościami, jakie oferuje Corning, będą miały okazję porozmawiać również z rekruterami firmy na stoisku w holu głównym na parterze w Budynku Trzech Wydziałów (LODEX) od godz. 9:30 do 15.00.

W ramach Corning Day odbędą się również tradycyjnie praktyczne warsztaty z pracownikami Corning. W tym roku zachęcamy do udziału w „FUN FACTORY”, interaktywnym i angażującym wydarzeniu, w trakcie którego poznacie filozofię LEAN w produkcji. Z warsztatów wyjdziecie z naprawdę konkretną dawką wiedzy i praktycznych umiejętności dzięki połączeniu mini wykładów z elementami grywalizacji.

Prowadzący:

Aneta Staszek – Business Support Analyst. Doświadczenie: operatorka, team leaderka, koordynatorka programu iKaizen, inżynierka LEAN.

Filip Brzęczek – Lean Supervisor. Doświadczenie: stażysta, team leader, inżynier LEAN, kierownik produkcji, menadżer projektu.

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona, dlatego zachęcamy do zapisania się już dziś: https://corningstaze.pl/corning-day-2023/

Strona dziala - zabbix