Bezpłatna konferencja Fusion 360 - Digital Skills Camp

Digital Skills Camp

Dołącz bezpłatnie do Fusion 360 - Digital Skills Camp (25-27 października 2022)

Weź udział w bezpłatnej konferencji Fusion 360 - Digital Skills Camp, podczas której nauczysz się pracy w Fusion 360  – zintegrowanym narzędziu CAD/CAM/CAE

Poznaj najnowsze trendy w projektowaniu oraz produkcji i zyskaj nowe umiejętności potrzebne na rynku pracy.

Fusion 360 - Digital Skills Camp to wydarzenie mające aspekt teoretyczny, ale przede wszystkim praktyczny - oprócz teorii, przykładów skutecznych wdrożeń w firmach, odbywać się będą tzw. sesje demo, podczas których doświadczeni trenerzy nauczą Cię projektowania i modelowania (CAD) jak i wytwarzania (CAM).
Każdy uczestnik może pobrać wersję trial (30 dni) oprogramowania Fusion 360 i przy wsparciu ekspertów efektywnie ćwiczyć w domowym zaciszu.

Ponadto dowiesz się co mogą zyskać młodzi ludzie biorąc udział w konkursach WorldSkills Poland - inicjatywy zachęcającej młodych ludzi do podnoszenia swoich umiejętności zawodowych poprzez prestiżowe, międzynarodowe konkursy WorldSkills i EuroSkills.

Dlaczego warto wziąć udział w Fusion 360 - Digital Skills Camp?

• Dowiesz o najnowszych cyfrowych trendach w projektowaniu i produkcji
  • Weźmiesz udział w sesjach demo i zdobędziesz praktyczne umiejętności pracy w Fusion 360 (CAD i CAM - Mechanical engineering CAD oraz CNC milling w Fusion 360)
  • Weźmiesz udział w konsultacjach na żywo z ekspertami
  • Poznasz Success Stories z efektywnych wdrożeń rozwiązań CAD/CAM w firmach mechanicznych
  • Poznasz doświadczenia nauczycieli i wykładowców w projektowaniu i wytwarzaniu mechanicznym
  • Dowiesz się co możesz zyskać biorąc udział w konkursach WorldSkills Poland.

Do udziału zapraszamy mechaników, inżynierów, nauczycieli, wykładowców oraz uczniów szkół średnich oraz studentów wydziałów mechanicznych, a także wszystkie osoby zainteresowane tematyką CAD/CAM.

Termin: 25-27 października 2022

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wymagana jest jedynie rejestracja.

Szczegóły, agenda oraz rejestracja: https://digitalskillscamp.fusion360.net.pl/

Organizator: MAT Usługi informatyczne