18 czerwca zapraszamy wszystkich przedstawicieli przemysłu do udziału w wydarzeniu "Nowoczesne Technologie w Przemyśle„

DOŁACZ DO NAS!

Spotkanie organizowane jest przez get3D, Wydział Mechaniczny PŁ i Instytut Inżynierii Materiałowej Politechniki Łódzkiej oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich (Koło Zakładowe SIMP przy Politechnice Łódzkiej) i odbędzie się 18 czerwca w godz. 11:00 – 16:00 w patio oraz Sali 102 Fabryki Inżynierów XXI Wieku.

Plakat informujący o wydarzeniu  Nowoczesne Technologie w Przemyśle przedstawiający nazwy firm, termin i program wydarzenia oraz grafikę drukarki 3D

Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane nowoczesne rozwiązania technologiczne do zastosowań przemysłowych ułatwiające pracę, projektowanie, prototypowanie i analizę.

Będzie można również zobaczyć jak działa najnowsza na rynku drukarka 3D przeznaczona do pracy na halach produkcyjnych – UltiMaker Factor 4.

Dodatkowo, w ramach wydarzenia odbędą się wykłady ekspertów z branży podczas którego zostaną omówione realne przykłady ułatwiające pracę w nowoczesnych laboratoriach i halach produkcyjnych.

Wszyscy uczestnicy mogą również liczyć na korzystne zniżki oraz doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu do swojego biznesu.

Po wykładach zapraszamy na poczęstunek i dyskusję w patio, podczas której będzie można również zapoznać się z przykładami prototypów, jak i gotowych elementów, poznać z bliska sprzęt wykorzystywany przez największe firmy, skorzystać z doradztwa w kwestii doboru materiałów i metod produkcji.

W wydarzeniu wezmą również udział szkoleniowcy, dzięki którym Twoja firma rozwinie umiejętności pracowników oraz koła naukowe czynnie wykorzystujące najnowsze technologie w rozwijaniu swoich wynalazków.

Ilość miejsc na wykłady jest ograniczona - istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji miejsca pod tym linkiem: https://forms.gle/YhYEceZ7AkHnoYQA6

Zapraszamy do wszystkich informacji pod linkiem - https://get3d.pl/.../wydarzenie-nowoczesne-technologie-w.../