MECHATON 2023 wystartuje! Druga edycja konkursu!

Data dodania
Kategorie

Wydział Mechaniczny wraz z firmą SECO/WARWICK, sponsorem strategicznym konkursu, zorganizowali wydarzenie poświęcone naukom inżynierskim – SECO/WARWICK MECHATON 2023.

Image

Wydział Mechaniczny wraz z firmą SECO/WARWICK, sponsorem strategicznym konkursu, zorganizowali wydarzenie poświęcone naukom inżynierskim – SECO/WARWICK MECHATON 2023.

To już druga edycja konkursu!

Mamy utworzone już wszystkie Zespoły!

 Odbędzie się on 22-24.11.2023 r.

  • Mechaton to 48-godzinne wyzwanie, w ramach którego uczestnicy będą mogli zaproponować rozwiązanie problemu przygotowanego przez firmę SECO/WARWICK.
  • W Mechatonie mogą uczestniczyć tylko studenci Wydziału Mechanicznego Politechniki Łódzkiej, w tym studenci IFE łącząc się dowolnie w zespoły liczące od 2 do 5 osób.
  • W zależności od natury wyzwania, zespoły zostaną wyposażone w zasoby niezbędne do realizacji przedstawionego problemu. Każdy zespół otrzyma swoje pomieszczenie do pracy.
  • W trakcie trwania Mechatonu jedna sala będzie pełniła rolę miejsca odpoczynku z przekąskami i ciepłymi napojami. Organizatorzy zapewniają również posiłki dla uczestników.
  • W trakcie pracy nad wyzwaniem zespoły będą miały możliwość kontaktu z Mentorami w ramach tzw. check-inów. Na każdy check-in składa się kilkuminutowa rozmowa i odpowiedź na zadane przez zespół pytania. Team Mentorski składa się z naukowców oraz przedstawicieli firmy SECO/WARWICK.

 

 WIKAMP Mechaniczny https://mechaniczny.edu.p.lodz.pl/course/index.php) pod kategorią „Przedmioty wspólne dla wybranych kierunków WM” przedmiot MECHATON 2023 znajdziecie Państwo regulamin konkursu, a później dalsze, aktualne informacje i ogłoszenia.

Image
Wydział Mechaniczny

Image
SECO/WARWICK

 

 

Podsumowanie poprzedniej edycji Mechatonu: https://p.lodz.pl/uczelnia/aktualnosci/nowy-konkurs-na-pl-veolia-mechaton

Strona dziala - zabbix