XX edycja Konkursu na najlepszą pracę dyplomową związana z Miastem Łowiczem im. Piotra Wysockiego

Zgłoszenia prac do konkursu do 30 września 2024 roku

Rozpoczęła się kolejna, XX edycja Konkursu na najlepszą pracę dyplomową związana z Miastem Łowiczem, im. Piotra Wysockiego. Został on ogłoszony przez Burmistrza Miasta Łowicza, Krzysztofa Jana Kalińskiego.

Konkurs adresowany jest do studentów uczelni wyższych, którzy podejmują badania naukowe z zakresu tematyki łowickiej. Prace licencjackie, inżynierskie, magisterskie oraz doktoranckie mogą być zgłaszane w dwóch kategoriach: Tematyka Społeczna oraz Tematyka Gospodarcza.

Głównym celem konkursu jest promowanie dziedzictwa kulturowego Łowicza oraz nagradzanie autorów prac badawczych związanych z historią i współczesnością miasta. Uczestnictwo w konkursie jest możliwe dla autorów prac obronionych we wszystkich uczelniach państwowych i niepaństwowych w Polsce w latach 2023-2024.

Zgłoszenia prac do konkursu muszą spełniać określone kryteria i być dostarczone do Urzędu Miejskiego w Łowiczu do 30 września 2024 roku. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród zaplanowano na 3 listopada 2024 roku

Informacje o konkursie można uzyskać w Wydziale Kultury, Sportu i Turystyki UM w Łowiczu pl. Stary Rynek 3, tel. 046 830 91 45,
e-mail: kultura@um.lowicz.pl

Zapraszamy absolwentów uczelni wyższych, których prace zostały obronione w latach 2023-2024 do uczestnictwa w konkursie, na zwycięzców czekają nagrody.

Pliki do pobrania: