Projekt studencki szczególnie skierowany do studentów I stopnia na kierunkach AiR, MiBM i ME

Termin ostateczny zgłoszeń to 25 stycznia!

Prodziekan ds. Studenckich dr inż Łukasz Stawiński serdecznie zaprasza Studentów do udziału w Projekcie Studenckim z firmą Press Glass.

Projekt rozpocznie się 31 stycznia od wizyty w firmie, gdzie Studenci zostaną oprowadzeni po zakładzie i zapoznają się ze specyfiką pracy firmy.

Na tym etapie istnieje możliwość znalezienia miejsca na działanie, które może usprawnić funkcjonowanie pojedynczych elementów lub zespołów maszyn… kolejne etapy projektu zostały opisane w załączonym plakacie.

Projekt ma charakter otwarty i jego złożoność zależy od Państwa pomysłowości, a rezultaty i efekty mogą dać możliwość zrealizowania na tej drodze Projektu specjalizacyjnego, Kierunkowego projektu grupowego lub nawet pracy dyplomowej.

Liczba miejsc jest ograniczona do 20 osób, dlatego decyduje czas zgłoszenia.

Termin ostateczny zgłoszeń to 25 stycznia!

CZEKAMY NA ZGŁOSZENIA!