Certyfikat Doskonałości Kształcenia dla ENERGETYKI

Kierunek prowadzony na naszym Wydziale znalazł się gronie kierunków studiów w całym kraju, którym Polska Komisja Akredytacyjna przyznała Certyfikaty Doskonałości Kształcenia w kategorii - Zawsze dla studenta – doskonałość we wsparciu rozwoju studentów.

Uzyskanie tego certyfikatu możliwe jest wówczas, gdy raport z wizytacji zawiera dobre praktyki w zakresie wsparcia studentów w uczeniu się, rozwoju społecznym, naukowym lub zawodowym i wejściu na rynek pracy oraz rozwój i doskonalenie form wsparcia, a uzasadnienia ocen potwierdzają skuteczny wpływ studentów na zapewnienie i doskonalenie jakości kształcenia na kierunku i prezentują dobre praktyki w tej sferze.

Gratulacje z okazji otrzymania wyjątkowego wyróżnienia, podziękowania dla Wszystkich, którzy swoją pracą przyczynili się do tego niezwykłego osiągnięcia!

Certyfikat Doskonałości Kształcenia

Źródło - Express Ilustrowany

także - https://p.lodz.pl/uczelnia/informacje-dla-mediow/certyfikat-doskonalosc…