Lorem ipsum

Lorem ipsum

WYDZIAŁ MECHANICZNY

AKTUALNOŚCI

A+ / A-

2021-06-15

Zaproszenie do udziału w I Międzynarodowym Kongresie Regeneracja Miast Przemysłowych

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanym przez Urząd Miasta Łodzi oraz Open Eyes Economy, I Międzynarodowym Kongresie Regeneracja Miast Przemysłowych, który odbędzie się w Łodzi w Hali Maszyn EC1 już w dniach 22-23 czerwca 2021 r.

Bardzo proszę o przekazanie tej informacji Państwa studentom oraz pracownikom Uczelni za pośrednictwem dostępnych Państwu kanałów komunikacji.

W trwających dwa dni debatach, panelach dyskusyjnych, potyczkach oraz prezentacjach weźmie udział ponad 150 prelegentów z całego świata. Wśród nich znajdą się m.in.: Stefan Mayr (Supervien Urbanism Vienna), Filipo Logi (Siemens Mobility and HaCon), Sandra Piesik (3 idea B.V. Amsterdam), Janusz Michałek (Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna), Joanna Erdman (ING), Naotoshu Mishida (Hitachi Europe) czy Margrethe Vestager (Komisja Europejska).

Pełny program w załączniku.

Kongres odbędzie się w formie hybrydowej – stacjonarnie przy zachowaniu wszelkich rygorów sanitarnych, oraz online, gdzie relację będzie można śledzić w czasie rzeczywistym. Dla zarejestrowanych uczestników dostępna będzie specjalna wirtualna platforma, na której zainteresowani będą mieć możliwość śledzenia programu na żywo, bieżącego komentowania i zadawania pytań oraz networkingu czy dostępu do strefy expo.

Wydarzenie jest bezpłatne. Obowiązuje rejestracja dostępna na stronie www.regeneracjamiast.pl. Dodatkową atrakcją dla uczestników Kongresu w formule stacjonarnej będzie możliwość bezpłatnego zwiedzania Centrum Nauki i Techniki EC1 oraz obejrzenia seansu w Planetarium EC1. Dla wszystkich zainteresowanych, nie tylko dla uczestników Kongresu zaplanowano również pokaz mappingu na budynkach EC1, który odbędzie się 22 czerwca 2021 r. o godz. 22.00. Wstęp wolny.

http://www.regeneracjamiast.pl

FB: @regeneracjamiast

W przypadku pytań pozostaję do dyspozycji.


Pozdrawiam

Justyna Kowalska-Grzegory

tel. 42 638 59 28, 506 665 029

e-mail: j.grzegory@uml.lodz.pl

WYDZIAŁ MECHANICZNY