Lorem ipsum

Lorem ipsum

WYDZIAŁ MECHANICZNY

AKTUALNOŚCI

A+ / A-

2021-06-15

Oferta pracy na stanowisku post-dok (PWr)

Oferta post-dok

Zespół Optyki Widzenia Politechniki Wrocławskiej poszukuje osoby na stanowisko post-dok do pracy przy NCN-owym projekcie "Kompleksowa analiza oscylacyjnych ruchów bezwładnościowych soczewki ocznej".

Projekt w swoim założeniu jest projektem interdyscyplinarnym, łączącym badania z zakresu inżynierii biomedycznej, mechaniki klasycznej, informatyki (narzędzia do modelowania), fizyki i optyki fizjologicznej.

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w modelowaniu procesów dynamicznych z wykorzystaniem metody elementów skończonych, MES (znajomość obsługi jakiegokolwiek z pakietów MES/FEM jest warunkiem koniecznym), szerokiej wiedzy na temat właściwości materiałowych w mechanice, w tym również właściwości nieliniowych i wiskoelastycznych i ich implementacji w pakietach MES/FEM oraz znajomości podstaw uczenia maszynowego.

Planowany początek zatrudnienia do uzgodnienia (najpóźniej: 1 października 2021). Zatrudnienie na 2 lata, przy maksymalnej stawce wynagrodzenia dopuszczalnej w ramach projektów NCN.

Więcej szczegółów, w tym wymagania, kryteria i etapy procesu rekrutacji: https://euraxess.ec.europa.eu/jobs/621679.

Oczywiście zapraszam również do kontaktu mailowego.

Pozdrawiam serdecznie,

Damian Siedlecki

--

Damian Siedlecki, PhD

Assistant Professor

Visual Optics Group

Department of Optics and Photonics

Wroclaw University of Science and Technology

Wybrzeze Wyspianskiego 27

50370 Wroclaw, POLAND

http://vog.pwr.edu.pl/zespol/damian-siedlecki

WYDZIAŁ MECHANICZNY