2021-09-07

Start rekrutacji do programów stypendialnych Młodzi w Łodzi

28 września 2021 r., godz. 10.30, UMŁ, kawiarenka przy małej sali obrad, Piotrkowska 104

Łódź posiada szeroką i zintegrowaną ofertę dla studentów. Renomowane uczelnie, wyjątkowe kierunki studiów oraz unikalny w skali kraju program Młodzi w Łodzi to nasze główne atuty. Oferujemy m.in.: praktyki i staże u najlepszych łódzkich pracodawców, miejski program stypendialny oraz program stypendiów fundowanych przez łódzkich pracodawców, bezpłatne szkolenia, wizyty w łódzkich firmach czy studencką kartę rabatową w aplikacji mobilnej.

1 października 2021 r. startuje rekrutacja do kolejnej edycji programów stypendialnych Młodzi w Łodzi oraz wspierająca nabór akcja promocyjno-informacyjna.

W dotychczasowych edycjach programu stypendialnego Młodzi w Łodzi łódzcy Pracodawcy ufundowali łącznie 288 stypendiów dla najlepszych studentów, sfinansowali miejsca w domu studenckim dla 60 studentów, a z dodatkowych kursów języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, japońskiego oraz IT skorzystało 310 osób.

W roku akademickim 2021/2022, Fundatorzy oferują studentom 18 stypendiów, 4 miejsca w akademiku oraz kursy języka angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego a także kurs Business English dla nawet 45 osób.

Rekrutacja do programów stypendialnych poszczególnych Pracodawców będzie trwała do 29 października 2021 r.

Regulaminy programów stypendialnych oraz formularze wniosków stypendialnych można znaleźć na stronie www.mlodziwlodzi.pl.

Zapraszamy również do korzystania z pozostałych inicjatyw programu Młodzi w Łodzi, m.in. bezpłatnych webinariów dla studentów oraz karty rabatowej dostępnej w aplikacji mobilnej.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Biurem Rozwoju Gospodarczego i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Łodzi,

tel: 42 638 59 28 lub 506 665 029
e-mail: mlodziwlodzi@mlodziwlodzi.pl