2021-09-07

Wydarzenie on-line dla studentek kierunków technicznych - firma Eaton

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło zaprosić studentki z kierunków technicznych Państwa uczelni na wydarzenie „Inżynierki 2021”.

Firma Eaton to amerykańska korporacja o zasięgu globalnym, działająca w wielu obszarach przemysłu. Nasi współpracownicy oraz dostawcy i klienci zlokalizowani są w ponad 175 krajach. Stąd tak ważną wartością jest dla nas różnorodność.

Wydarzenie „Inżynierki 2021” dedykowane jest dla wszystkich studentek wyższych uczelni technicznych w Polsce. W trakcie spotkania studentki będą mogły poznać firmę działającą w branży motoryzacyjnej, poznać opinie kobiet pracujących w Eaton, zobaczyć obszar produkcyjny oraz dowiedzieć się jakie stoją przed nimi możliwości rozwoju po kierunkach technicznych.

To już 3 edycja tego wydarzenia! Pierwsze dwa miały miejsce w naszej lokalizacji w Tczewie i skierowane były do studentek Politechniki Gdańskiej. Tym razem organizujemy spotkanie w formie on-line dzięki czemu mamy okazję dotrzeć do talentów z całej Polski.

Wydarzenie odbędzie się 19 października (udział jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy). Mamy nadzieję, że wydarzenie „Inżynierki 2021” da początek wspaniałej współpracy między Państwa Uczelnią, a naszą firmą.

Serdecznie zapraszamy!

W imieniu organizatorów,

Aleksandra Ferenc

Starszy specjalista ds.personalnych

Vehicle Group EMEA

Eaton Automotive Components Sp. z o.o.
Eaton Truck Components Sp. z o.o.
Ul. 30 Stycznia 55 | 83-110 Tczew
Poland