Lorem ipsum

Lorem ipsum

WYDZIAŁ MECHANICZNY

AKTUALNOŚCI

A+ / A-

2021-09-06

Szanowni Państwo, drodzy Studenci.


W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem nowego roku akademickiego i planowanych zajęciach w formie hybrydowej (częściowo na terenie Uczelni), razem z Wydziałową Radą Samorządu Wydziału Mechanicznego zachęcam tych z Państwa, którzy jeszcze nie zdecydowali się na szczepienie przeciwko COVID 19, na jego jak najszybsze wykonanie.


Zgodnie z informacją od Jego Magnificencji Rektora Politechniki Łódzkiej, Władze Politechniki Łódzkiej podjęły wiele starań, by Uczelnia była bezpiecznym miejscem pracy i nauki. Gorąco zachęcamy Państwa do zaszczepienia się przeciw COVID-19, w tym do skorzystania z możliwości zaszczepienia się w punkcie szczepień specjalnie zorganizowanym na terenie kampusu B Politechniki Łódzkiej przy al. Politechniki 10 w Łodzi (budynek Zatoki Sportu) po wcześniejszym telefonicznym lub osobistym umówieniu terminu w godzinach pracy przychodni „Policlinic”, tj. od poniedziałku do piątku od 8.30 do 18.30,


tel. 459 595 350 lub 690 113 806.


Szczepienia odbywają się w godzinach od 10.00 do 18.00.


W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo również dołączam swój głos poparcia dla szczepień, szczególnie w świetle faktów, że dominująca grupa osób hospitalizowanych i z ciężkim przebiegiem choroby to osoby niezaszczepione.


W imieniu swoim i Wydziałowej Rady Samorządu Politechniki Łódzkiej Wydziału Mechanicznego


dr Bartłomiej Zagrodny


prodziekan ds. studenckich


WYDZIAŁ MECHANICZNY