Lorem ipsum

Lorem ipsum

WYDZIAŁ MECHANICZNY

AKTUALNOŚCI

A+ / A-

2020-07-15

INTERDYSCYPLINARNA SZKOŁA DOKTORSKA

 

Do wszystkich studentów ostatniego roku studiów.

 

Jeśli intryguje Was nauka i myślicie o karierze naukowca, serdecznie Was zapraszamy do aplikowania. Interdyscyplinarna Szkoła Doktorska PŁ oferuje kształcenie w 12 dyscyplinach i w aż 4 dziedzinach naukowych prowadzone w języku angielskim.

 

Oferujemy Wam ciekawą przygodę z nauką, wspartą zajęciami z umiejętności miękkich i transferowalnych, wykładami profesorów wizytujących oraz mobilnością. W IDS każdy doktorant otrzymuje stypendium oraz ma ubezpieczenie społecznie i zdrowotne.

 

 

 

Przydane linki:

 

Rekrutacja – sprawdź zasady: https://www.p.lodz.pl/en/application-process-interdisciplinary-doctoral-school

 


Dokładny harmonogram rekrutacji: https://www.p.lodz.pl/en/application-schedule-interdisciplinary-doctoral-school

 

WAŻNE: warunkiem przystąpienia do rekrutacji jest uzgodnienie tematu z opiekunem naukowym. Lista proponowanych opiekunów naukowych jest dostępna tutaj: https://www.p.lodz.pl/en/supervisors-and-research-topics-interdisciplinary-doctoral-school

 

Jeśli zastanawiacie się nad rozwojem swojej kariery, nie wahajcie się i zadajcie nam pytanie kontaktując się pod adresem isd@adm.p.lodz.pl. Odpowiadamy, wyjaśniamy i zachęcamy.

 

 

Zajrzyjcie też na stronę ISD PŁ, gdzie znajdziecie więcej informacji: https://www.p.lodz.pl/en/about-interdisciplinary-doctoral-school

WYDZIAŁ MECHANICZNY