Lorem ipsum

Lorem ipsum

 
 

WYDZIAŁ MECHANICZNY

AKTUALNOŚCI

A+ / A-

2019-03-19

Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Startup” 2019

Zapraszamy do udziału w konkursie „Młodzi w Łodzi – Mam Pomysł na Startup” skierowanym do twórców innowacyjnych projektów –zarówno naukowych, technologicznych, jak i kreatywnych/artystycznych we wczesnej fazie rozwoju. Do konkursu można zgłaszać zarówno projekty, usługi zmieniające świat globalnie, jak i te mniejsze, nowatorskie, wpisujące się w potrzeby lokalnego rynku.

Konkurs organizuje Biuro Rozwoju Gospodarczego i Współpracy Międzynarodowej w Departamencie Prezydenta Urzędu Miasta Łodzi. Politechnika Łódzka jest Partnerem Strategicznym wydarzenia.

Więcej informacji o konkursie będzie można uzyskać podczas spotkania z Organizatorami, którzy przyjdą na Politechnikę Łódzką, aby odpowiedzieć na Państwa pytania i doradzić Państwu jak aplikować.

Spotkanie odbędzie się 21 marca w godzinach 14.00–16.00 w sali szkoleniowej mieszczącej się na I piętrze I Domu Studenta przy al. Politechniki 3b. Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/445077319633129/

 

Podczas konkursu twórcy sturtupów wezmą udział w 6-miesięcznym programie mentoringu. W tym roku zaproszenie do współpracy z uczestnikami przyjęło ponad 30 mentorów z kraju i z zagranicy. Dodatkowym wsparciem będą liczne szkolenia, warsztaty, indywidualne spotkania z ekspertami, inwestorami oraz analitykami biznesowymi. W finałowym etapie konkursu uczestnicy otrzymają szansę prezentacji projektu przed kluczowymi inwestorami z kraju i z zagranicy oraz zawalczą o nagrody finansowe, rzeczowe i usługowe o wartości przekraczającej 200 000 zł ufundowane przez Partnerów Konkursu.

 

Zgłoszenia udziału w konkursie są przyjmowane do 31 marca 2019 r. W konkursie mogą uczestniczyć osoby fizyczne/zespoły projektowe oraz przedsiębiorcy działający na rynku nie dłużej niż 36 miesięcy. Więcej na: www.startupy.lodz.pl