2018-04-23

VII meetup Stowarzyszenia Top 500 Innovators

Zapraszamy Państwa na VII meetup Stowarzyszenia Top 500 Innovators. Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-18 Maja w Zatoce Sportu PŁ gdzie zobaczą Państwo światowe innowacje, poznają międzynarodowych ekspertów i wezmą dział w praktycznych warsztatach.

Więcej informacji i rejestracja są dostępne na stronie wydarzenia http://top500meetup.pl/.

VII MEET-UP STOWARZYSZENIE TOP 500 INNOVATORS TO:
  1. SOLIDNA DAWKA WIEDZY - doświadczeni specjaliści i założyciele start-upów z całego świata przekażą ci szeroką wiedzę i podzielą bezcennym doświadczeniem, którego nie znajdziesz w podręcznikach!
  2. PRAKTYCZNE WARSZTATY - zdobędziesz praktyczne umiejętności ucząc się od praktyków i ekspertów z kraju i zagranicy. Program zawiera warsztaty z transferu technologii, na temat programów mentoringowych, metody TRIZ oraz spotkania brokerskie.
  3. WYSTĄPIENIA KEYNOTE'ÓW - poznasz światowej klasy ekspertów w zakresie innowacji, przedsiębiorczości i transferu technologii. Posłuchasz historii start-upów z Cambridge, Oxfordu i Londynu, które osiągnęły sukces na całym świecie.
  4. NETWORKING - wydarzenie skupia absolwentów Top 500 Innovators, naszych partnerów z kraju i zagranicy. Dołącz do nas i poszerz swoją sieć kontaktów. Znajdź partnerów do współpracy biznesowej i naukowej.

WŚRÓD PRELEGENTÓW:

1. Professor Alan Barrell DBA., FRSA - Cambridge Worldwide Associates (UK)
  2. Nicholas Coutts - Imperial College London (UK)
  3. Katarzyna Walczyk-Matuszyk - Association of Top 500 Innovators (PL)
  4. Jakub Michalski - VersaBox (PL)
  5. Hugh A. Ilyine - DestiNA Genomics Ltd (UK)
  6. Marek Tyl - Innovation Forum (UK)
  7. Daniel Maksym - Director, Startup & Acceleration Projects, PGE New Energy (PL)
  8. Bartosz Sokoliński, Director of the Office of Development and Innovation, Industrial Development Agency, ARP SA (PL)
  9. Przedstawiciel Oxentia, Oxford's Global Innovation Consultancy (UK)
  10. Przedstawiciel NCBiR (PL)
  11. Przedstawiciel MNiSW (PL)

TEAMTY WARSZTATÓW:

1. Moja Sieć Otwartych Innowacji – projektowanie narzędzi wspierających transfer technologii do MSP. Warsztat design thinking - Agencja Rozwoju Przemysłu
  2. Jak stworzyć wartościowy program mentoringowy? - TopMinds
  3. “Czy nauka może wyjść za biznes?" - TOP 500 Innovators Affiliate Program Brokerage Event
  4. TRIZ - Teoria Innowacyjnego Rozwiązywania Problemów - Novismo sp. z o. O.
  5. Impact investing - Fundacja na Rzecz Nauki Polskiej

DO UDZIAŁU W WYDARZENIU W SZCZEGÓLNOŚCI ZACHĘCAMY:

1. przedsiębiorców, którzy stworzyli lub rozwijają firmy oparte na badaniach, nauce, nowych technologiach
  2. przedstawicieli start-upów technologicznych
  3. pracowników MŚP rozwijających swoje działy badawczo-rozwojowe
  4. naukowców i doktorantów
  5. przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu i innowacji
  6. przedstawicieli uczelni odpowiedzialnych za rozwój współpracy nauki z biznesem i komercjalizację badań
  7.  przedstawicieli miast związanych z planowaniem i rozwojem strategii współpracy nauki z biznesem
  8. członków i absolwentów Top 500 Innovators
  9. wszystkich naszych partnerów oraz zaprzyjaźnione firmy i organizacje

ORGANIZATORZY:

Konferencja jest organizowana przez Stowarzyszenie Top 500 Innovators we współpracy z Politechniką Łódzką. Partnerem strategicznym wydarzenia jest Agencja Rozwoju Przemysłu. Partnerami wydarzenia jest Innovation Forum oraz miasto Łódź. Meetup jest objęty patronatem: Ministra Jarosława Gowina, Marszałka Witolda Stępnia, Rektora prof. dr hab. inż. Sławomira Wiaka, Prezydent Hanny Zdanowskiej.